Spreker: Floris Evers
Tijdens onze jaarafsluiting op donderdag 20 november geeft Floris Evers een inspirerende en interactieve sessie waarbij we alles gaan leren over het maximale uit jezelf én je business halen.
Van hockeyveld tot boardroom, Floris Evers weet als geen ander wat nodig is om samen te presteren op het hoogste niveau. Als aanvoerder van het Nederlands hockeyteam won hij zilver op de Olympische Spelen in Londen, na eerder te hebben gespeeld in Athene en op het nippertje de selectie voor Peking te hebben gemist. Die ervaringen wakkerden zijn fascinatie aan voor psychologie, leiderschap en teamwork.
Na zijn topsportcarrière bouwde Floris een succesvolle loopbaan op in leiderschaps- en teamontwikkeling. Vandaag is Floris ondernemer, investeerder en oprichter van The Grit Club. Een bureau dat leiders en organisaties helpt hun onbenut potentieel te ontdekken. CEO’s en managementteams weten hem te vinden voor intensieve leiderschapstrajecten en bergexpedities die hoofd én hart in beweging brengen.
Verwacht een inspirerende sessie vol herkenbare verhalen, waardevolle lessen en praktische handvatten om samen beter te presteren, in sport én in het bedrijfsleven!
Dagprogramma in Stadion Galgenwaard:
15:00 Inloop
15:15 Start Algemene Ledenvergadering
16:00 Update gebiedsontwikkeling
16:30 Pauze
16:45 Interactieve sessie met Floris Evers
17:30 Start borrel